سخن روز /
دکتر شیرزاد در دیدار با کارکنان سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند :
«مدیریت جدید سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، فرصت و بهانه‌ای مغتنم برای غنای بیشتر این سازمان است.»

 دکتر حسین شیرزاد رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی در نشست صمیمی خود با کارمندان ستادی این سازمان که بمناسبت روز «کارمند» برگزار شده بود ضمن تبریک فرارسیدن این روز ، اظهار امیدواری کرد که تغییرات ایجاد شده در ارکان مدیریتی سازمان، فضای جدید و آینده‌ای روشن فرا روی مجموعه سازمان قرار داده تا این سازمان ریشه‌دار راه خویش را بسمت تعالی و بالندگی پایدار بازجوید.

وی همچنین اظهارکرد؛ البته سازمان ما، میراث دار گذشتگان خود بوده که به دلیل مسائل و مشکلات اخیر کشور ، درگیر پاره‌ای موضوعات ناخواسته گشته ولی بلطف خداوند متعال ، همت همکاران محترم و حمایتهای وزارت جهاد کشاورزی، اینگونه معضلات در حال اصلاح و رتق و فتق کامل است مع الوصف عزمی راسخ و تلاشی بیش از پیش از همه عزیزان را طلب میکند.

دکتر شیرزاد ادامه داد: مدیریت جدید در سازمان مرکزی تعاون روستایی، فرصت و بهانه ای مغتنم برای غنای بیشتر سازمان است و امیدواریم با ایجاد درک و شناخت متقابل بتوانیم فصلی بدیع توأم با ترقی و پیشرفت را در افق چشم انداز این سازمان رقم بزنیم.

رئیس سازمان تعاون روستایی ایران به نقل از مقام معظم رهبری یادآور شدند : «تعاون، موجب همدلی در امور است و مانند حبل المتینی قدرتمند ، توان و انرژی مضاعفی به کارها می‌بخشد. پس بیاییم با تعامل هرچه بهتر و بازتولید محیط شفاف و گفتمان‌ سازنده میان نیروهای سازمان ، برای ساختن آینده‌ای روشن و پرفروغ در کنار هم و دوشادوش یکدیگر بکوشیم.

دکتر شیرزاد گفتگوها و دیالوگ های مفید و بهنگام درون-سازمانی را ، عاملی بسیار مهم بمنظور ظهور رهیافتهای نوین و جلوگیری از بحرانها و معضلات مبتلابه دانسته و پاسخ مناسب به گفتمان ازسوی مدیران ارشد سازمان را پایه‌گذار و راهگشای مسیر اصلی توسعه قلمداد کردند.
1397/06/05
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal