سخن روز /
گردهمایی مشترک مدیران ستادی و استانی در سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران برگزار شد
مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در گردهمایی مشترک مدیران ستادی و استانی تاکیدکرد:

الزامات و مقتضیات جدیدی لازم است تا سیاستها و استراتژیهای نوینی برای اعتلای سازمان بکار بریم

1397/05/23

گردهمایی مدیران ستادی و استانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با حضور دکتر شیرزاد رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران،اعضا هیات مدیره، مدیران ستادی و استانی در سالن جلسات این سازمان درحال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران دکتر حسین شیرزاد با اعلام اینکه لازمه تحرک بخشی به کالبد سازمان و ورود به فصل جدید اقدامات، داشتن ایده، طرح و برنامه نوین در مواجهه با معضلات کهنه و موانع پیش روست، ایجاد فضای منطقی و ورود به فصل جدید مدیریت برای اعتلای سازمان تعاون روستایی را ضرورت پایان دادن به ناهماهنگی و بی انضباطی دانست.

وی اظهار کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری مشکلات کنونی کشور راه حل های اجرایی دارد و با تدبیر و برنامه ریزی درست می توان بر همه آنها فائق شد. پس بیایید تدبیری جدید بیاندیشیم و در حوزه فعالیت های سازمان تعاون روستایی با خروج از هرج و مرج و پی ریزی حرکت های اصولی و صحیح پشتوانه ای ستبر برای جریان اصلاحی جدید در سازمان باشیم.

رییس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران تاکید کرد: مدیران ما باید در متن بحران ها قرار گرفته و با استفاده از تحلیل درست شرایط و پرهیز از مواضع انفعالی وارد میدان تصمیم‌گیری شوند.
دکتر شیرزادادامه داد: همه ما باید متاثر از مشکلات واحدهای اعتباری و بازبینی عملکردها و جلوگیری قاطعانه از تکرار اشتباهات گذشته با رویکردی شفاف و منطقی به اعمال اصول و مبانی قانونی وظایف خود بپردازیم.

این مقام مسئول در خصوص روش ها و اصول بازرگانی به کار گرفته شده قبلی گفت: قطعاً در این زمینه نیازمند بازنگری، اصلاح و روزآمدی هستیم و استفاده کامل از ابزارهای مدرن و سامانه‌های مدیریت بازرگانی، پرهیز از ورود مستقیم و بی رویه در عرصه معاملات و بازرگانی توسط دولت و تلاش در جهت ایجاد ظرفیت‌های خالی زنجیره های تأمین و تولید کشاورزی نظیر صنایع تبدیلی و پایه گذاری نظام نوین عرضه و بازاریابی محصول بخشی از این فرایند اصلاحی است.
1397/05/24
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal