بیانیه حریم خصوصی

بیانیه حفظ حریم خصوصی 

سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی 
 

 اهداف بیانیه : اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیتهای جاری می گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره ی نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از تارنمای سازمان، از جانب شما دریافت می گردد.


موارد قانونی مرتبط با حریم خصوصی : این سازمان بر اساس ماده 7 تصویب نامه حقوق شهروندی در نظام اداری موضوع مصوبه شماره 1127128 مورخ /28/ 11 1395 شورای عالی اداری و مقررات مرتبط با آن، خود را ملزم به حفظ و رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران تارنما دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و با پیش بینی تمهیدات الزم برای حفظ مدارک شخصی افراد، از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.


هدف از جمع آوری برخی از اطلاعات کاربران : اطلاعات جمع آوری شده از بازدید کنندگان، صرفاً برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای تارنما و دسترسی سریع مراجعین به خدمات، مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه قبلی، با فرد یا مؤسسه ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.


فناوری های مورد استفاده برای دریافت اطلاعات : این تارنما جهت جمع آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری کوکی استفاده می کند. کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است، که معم ولا بر روی دیسک سخت و یا در مواردی بر روی حافظه موقت کامپیوتر شما از جانب سرویس دهنده نوشته می شود. از آنجایی که کوکی ها فاقد هر گونه داده ای جهت اجرای فرامین و کدهای کامپیوتری است، ناقل ویروس های کامپیوتری نبوده و لذا نمی تواند کامپیوتر شخصی شما را آلوده سازد. همچنین کوکی بکارگرفته شده در این سایت، قابلیت کشف و ثبت نشانی پست الکترونیک شما را ندارد .


 

 ثبت برخی از اطلاعات کاربران : ثبت نشانی IP شما به ما کمک می کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم . هشدار امنیتی : توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش لاتا رهای گفتگو و یا شبکه های اجتماعی بومی ار سال می کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوء ا ستفاده های احتمالی و ار سال پیام های ناخوا سته از سوی دیگران شود.


 

 دریافت نسخه چاپی 

 

تاریخ به روز رسانی:
2021/04/20
تعداد بازدید:
467
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه